top of page

Dodavatelé

Logo společnosti AOKOL - tepelná čerpadla

Ningbo Aokol Heat Pump Technology Co., Ltd.

je špičková společnost, která se specializuje na výzkum, výrobu a prodej split vzduch-voda tepelných čerpadel. S továrnou nacházející se v přístavním městě Ningbo, v Číně, jsou jejich produkty předními v oboru, o čemž svědčí BV a TUV certifikace pro tepelná čerpadla a klimatizace schválené až do -35 stupňů, s vylepšeným a testovaným koeficientem entalpie v jejich pokročilých laboratořích.

Výrobce tepelných čerpadel split vzduch - voda
Sídlo firmy Deye. Výrobce nejen hybridních měniču.
Logo společnosti Deye - měniče

Ningbo Deye Inverter Technology Co., Ltd.,
která je od svého založení v roce 2007 klíčovým hráčem na globálním trhu solárních invertorů. Deye je inovativní, technologicky orientovaná společnost poskytující komplexní řešení fotovoltaických elektráren a energetických úložišť, zahrnující meniče v rozsahu výkonů od 1,5 kW až do 110 kW. Jejich výrobky jsou synonymem pro výkonnost, spolehlivost a adaptabilitu, ať už hovoříme o obytných domech nebo komerčních elektrárnách. Investujte do kvality a důvěryhodnosti, investujte do Deye.

Shanghai PYTES Energy Co., Ltd

je národní high-tech společnost založená v roce 2004, která se zaměřuje na lithium-iontové baterie pro elektrokola, elektromotocykly, produkty 3C, vysavače a systémy pro úložiště energie atd. Společnost PYTES se sídlem v Šanghaji expanduje do celého světa má výrobní základny v Šanghaji (Čína), Shandongu (Čína) a Vietnamu. Marketingová a servisní centra v Evropě a Severní Americe. PYTES je silná společnost ve výzkumu a vývoji, s pokročilými laboratořemi s certifikací TUV, DEKRA, SGS & BV atd.

 

Logo společnosti PYTES - baterie
Sídlo firmy PYTES. Výrobce nejen baterií.
bottom of page